Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sankt Petěrburg - město plné památek

Sankt Petěrburg je jedno z nejkouzelnějších a nejúchvatnějších měst na světě. Díky jeho kráse je často nazýván Benátkami severu, severní Palmirou nebo městem Bílých nocí. Město bylo založeno roku 1703 ruským carem Petrem I. Velikým, který osobně dohlížel na jeho stavbu a také město pojmenoval po svém patronu.

Sankt Petěrburg byl hlavním městem ruského impéria od roku 1712 až do roku 1918. Budete uchváceni nespočetnými muzei a galeriemi, divadly, katedrálami, paláci a parky. Poetická atmosféra města a přátelští lidé učiní Váš pobyt nezapomenutelným. 

Sankt Petěrburg

Tento zájezd je organizován vždy individuálně přímo pro Vás, Vaši rodinu nebo skupinku. Všechny transfery i exkurze jsou individuální, průvodce se tedy věnuje pouze Vám a Vy tak máte možnost dozvědět se mnohem více a řídit si tempo prohlídek dle vlastního přání. Cestovat můžete v libovolném termínu - kdykoliv dle Vašeho přání. Kvůli vízové povinnosti je vhodné zájezd objednat nejpozději tři týdny před plánovaným termínem odletu.

1. den

Dopoledne odlet z Prahy, odpoledne přílet do Sankt Petěrburgu.  Transfer z letiště do hotelu, ubytování. Volný čas, nocleh.

Sankt Petěrburg

2.  den

Snídaně v hotelu.

Okružní prohlídka města - během tříhodinové prohlídky uvidíte nejznámější místa města, Isaakijevský chrám - čtvrtou největší katedrálu na světě s dech beroucí architekturou a Petro-Pavlovskou pevnost - nejstarší stavbu ve městě, místo posledního odpočinku ruských carů.

Volný čas na oběd.

Výlet do Puškinsku (dříve Carskoje selo) - návštěva paláce carevny Kateřiny Veliké včetně světově proslulé Jantarové komnaty. Procházka po rozsáhlém parku.

Návrat do hotelu, nocleh.

Sankt Petěrburg

3. den

Snídaně v hotelu.

Petergoff (Petrodvorec) - holandsky “Petrův zámek“ - záměr postavit carské sídlo, které by ve své nádheře nezaostávalo ani za francouzským Versailles, vznikl u Petra I. v roce 1714. Podle náčrtů, poznámek a písemných pokynů, které se po carovi dochovaly, se můžeme domnívat, že nejen návrh celkového rozložení, ale i mnoho detailů stavby pochází z hlavy samotného imperátora.

Sankt Petěrburg

4. den

Snídaně.

Návštěva Ermitáže - jednoho z největších muzeí na světě. Jeho sbírky čítají na 3 miliony uměleckých skvostů. Exponáty jsou vystaveny ve světově proslulém Zimním paláci, stejně tak jako v Malé, Staré a Nové Ermitáži.

Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Sankt Petěrburg

Nezapomeňte, že si můžete vybrat hotel z naší nabídky přesně dle Vašich přání a potřeb. Pokud bude Vámi vybraný hotel plně obsazen, nabídneme Vám neprodleně podobný hotel stejné kategorie. Program Vaší cesty může být změněn dle Vašeho přání nebo osobních požadavků. Je možné změnit časový harmonogram nebo místa, která si přejete navštívit, stejně tak jako počet dnů, které zde chcete prožít. Vše podle Vaší chuti a možností.

Individuální zájezdy do Sankt Petěrburgu pořádá CK Maximatour.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 6 628 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

USA - New York, Washington, Niagara

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA včetně výletu na Niagárské vodopády a do kanadského Toronta. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko