Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rusko - lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Rusko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Rusko.

Petrohrad - v zajetí bílých nocí

Petrohrad - v zajetí bílých nocí

Bílé noci se již staly synonymem pro Petrohrad, druhé největší město a zároveň kulturní i obchodní centrum Ruska. Město širokých bulvárů a rozsáhlých parků, rozkládající se na čtyřiceti ostrovech, jež jsou vzájemně propojeny více než 300 mosty, bývá také velmi často nazýváno Benátkami severu.

celý článek

 

Národními parky Laponska

Národními parky Laponska

Laponskem bývá označováno historické území Sámů neboli Laponců, kteří do Evropy přišli ze severní Asie již před stovkami let. Jelikož jde o kočovný kmen, který by těžko souhlasil s připoutáním k jednomu místu, rozprostírá se jejich území v severní části Norska, Švédska, Finska a Ruska.

celý článek

 

Moskva na seznamu kulturního dědictví

Moskva na seznamu kulturního dědictví

“Moskvo, tys byla legendou všech, kteří přijížděli obdivovat tvé zlaté kupole, tak proč jsi své duchovní hodnoty zaprodala za peníze a proměnila ses v neutuchající Babylon,” začínají slova jedné populární ruské písně. Ačkoliv je dnes Moskva především obchodním centrem, její památky stále neztratily nic ze svého kouzla.

celý článek

 
1 2
 
 

Kontextová reklama.

  • PETROHRAD - Benátky severu

    Krasavice na Něvě, italská architektura a francouzský šarm. Nezapomenutelný Petrohrad poznáte s CK AGL travel při 5 denním poznávacím zájezdu. Navštívíte i Petrodvorce. V ceně jsou zahrnuty vstupy.
 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do OMÁNU

Poznejte s OMÁN - tajemnou zemi pevností, hradů, rozeklaných hor a pouští, Zemi zelených oáz, bílých písečných pláží a vůní Orientu. S českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko